Categories Ostatní

Navštivte vegetariánskou restauraci, kde se zaměřují na čerstvé a kvalitní suroviny

Návštěva restaurace je vždy příjemným zážitkem, nemusíme si vařit, ale namísto toho necháme tuto práci na ostatních. Můžeme okusit něco nového, rozšířit svůj repertoár jídel a okusit příjemný gurmánský zážitek. Konzumace jídla v restauraci ale nemusí být jen o tom si naplnit žaludek, může jít také o způsob, jak si dopřát zdravý pokrm, který bude prospěšný pro vaše tělo. Pokud jste vegetariáni, nabízí se vám možnost navštívit vegetariánské bistro v Praze, kam se zajisté rádi budete vracet.

Objevte Green Table

Green Table je vyhlášené vegetariánské bistro v Praze, které naleznete na adrese Na Florenci 15. Toto bistro láká návštěvníky na snídaně i obědy. Každý den si můžete vybírat z různých snídaní, polévek i různých hlavních jídel. Rozpis jídel není tajemstvím, ale je všem veřejně dostupný na webových stránkách bistra Greentable.cz.

Pokrmy jsou připravovány výhradně z čerstvých a sezónních ingrediencí. Veškeré bylinky v pokrmech pochází z hydroponické farmy v prostoru bistra, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. Pokrmy jsou vždy velmi pestré, chutné a výživné. O jejich realizaci se stará šéfkuchařka Miluše Mako se svým týmem. Vegetariánské bistro nemusíte ale navštěvovat jen za účelem naplnění žaludku, můžete sem vyrazit třeba jen na kávu, moučník nebo alkoholické či nealkoholické drinky. Jde o skvělé místo pro setkávání přátel. Prostředí je zde velmi příjemné a útulné. Vybavení je z recyklovaných nebo ekologických materiálů. Dokonce jsou zde k dispozici prostory, které si můžete pronajmout pro účely přednášek, konferencí nebo třeba coworkingu. Ať už v Praze bydlíte nebo sem jen občas vyrazíte za různými účely, bistro Green Table byste neměli minout. Každá jeho návštěva pro vás bude krásným zážitkem, který si budete chtít zopakovat. Inspirujte se na Greentable.cz.