Tom je chlápek, který si rád vypije a pak řídí, dostal již 5 DUI a stále řídil opilý, jeho přátelé mu připravili překvapení a to tak, že připravili pokoj, který vypadá jako nemocniční, natořili také FAKE zpravodajství a snažili se mu namluvit, že byl ..

Umýváte si MAKE-UP a řasenku před spaním?

Umýváte si před spaním make-up a řasenku? Pokud ano, tak je to naprosto v pořádku, pokud občas zapomenete tak se zas tak moc neděje, tato Australská žena, však posledních 25 let usínala s řasenkou, tedy od svých 25ti let. V 50ti letech však navštívila očního ..

Parkour někdy pořádně bolí

Z některých nepovedených triků a skoků až mrazí v zádech…prostě zavoní sádra.Nejhorší jsou pády na hlavu…tam to zavání poraněním hlavy či páteře, což může mít někdy velmi vážné následky. Když to skončí pár šrámy nebo lehkým otřesem mozku, tak ..

Jak oznámit těhotenství? Třeba rapem, mrkněte na návod!

Čekáte dítě a říkáte si, jak tuto sladkou zprávu oznámit svému okolí? Jistý pár na to šel originálně a podařilo se jim o těhotenství informovat mnoho miliónů lidí, kterým se rapované video velmi líbilo. Právě rapem totiž oregonský pár zvěstoval, že se ..

Tyhle zpívající holky v autě uchvátily celý svět!

Tak v tomhle autě by chtěl být asi každý z nás! Vezou se v něm totiž tři velmi sexy dívky, které se umí skvěle vcítit do pouštěné hudby a rozhodně vás pobaví! Říkají si SketchShe. Jedná se o tři australské krásky, Shae-Lee, Lana a Madison, jejichž hlas ..