NEPŘEHLÉDNĚTE

Sériový vrah sériových vrahů je na svobodě

Člověka definuje nejvíce to, co dělá každý den. Mozek každého z nás prochází každý den změnami a tak se vlastně vyvíjí, tyto změny jsou pak obzvláště patrné u jedinců kteří v průběhu času začnou mít nutkání někoho zabít a nakonec to i provedou. Toto nutkání měl ..

Ukázky zvířat, která vypadají jak z nějakého fantasy příběhu

Matka příroda se prostě umí vyřádit. Někdy až natolik, že vědci jednoduše nedokážou přijít na některé její kroky.Máme tady pár zvířátek, které sice vypadají jak vytažené z komixu nebo nějaké pohádky, ale některá mohou být pro své okolí dokonce smrtící. Pablatnice ..

Léto a opalování začíná! Víte co je rakovina kůže?

Naše pokožka je ten největší orgán, který každý z nás má, chrání nás před přehřátím, zimou, vlhkem, sluncem a hlavně infekcemi a viry které jsou všude kolem nás. Rakovina kůže vzniká, když se poškodí DNA a to zejména v případě, kdy se vystavíte příliš velkému ..

Propagační video prodeje luxusního domu v Sydney

Toto bizarní video bylo pořízeno za účelem prodeje domu v Padstow, které se nachází někde v Sydney v Austrálii.Video se však brzy stalo virálním a to proto, že za účelem propagace autoři videa zvolili tančící pár, který tančí na pohovce, v ložnici a dokonce i na kuchyňské ..

Takhle se v číně prodávají štěňátka

V číně se štěňátka prodávají jako věci, na videu se můžete podívat na skutečně krutý způsob prodeje roztomilých štěňátek. Které jsou krásně zabalené k prodeji. Více zajímavých videí naleznete na https://viralfaktor.cz